Ktoré capačky sú vhodné na tučnú a širokú nôžku?

Zodpovedané
24. feb 2022

Dobrý deň,

hľadám capačky na širokú a hlavne tučnú nôžku. Syn má 9 mesiacov, chodidlo 13,5 × 6,5 cm. Má veľmi vysokú a "tučnú" priehlavkovú časť už hneď za prstami. Palec má dlhší oproti ostatným prstom.

Zatiaľ chodí iba doma okolo nábytku, ale chcem mu kúpiť lacnejšie kožené capačky (+/- 20€).

Aké nám odporúčate?

V máji kúpime už niečo lepšie aj na von a na chodenie.

Ďakujem

Dobrý deň,

na tento typ nôžky dobre sedia capačky Liliputi.

Nájdete ich aj u nás https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/liliputi V najbližších dňoch by sme mali doskladniť aj nové modely.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322