Ako dlho po pôrode je možné absolvovať výmenu implantátov?

Zodpovedané
23. jún 2023

Dobrý deň,

rada by som podstúpila výmenu implantátov. Nedojčím.

Kedy čo najskôr po pôrode je možné absolvovať výmenu implantátov?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade konzultácie pre zhodnotenie aký typ implantátov a operácie je najvhodnejší pre dosiahnutie Vami želaného výsledku je potrebné, aby už boli prsia a postava finálna. Aj mierne schudnutie sa prejaví na prsiach, čo môže pokaziť výsledok. Resp. sa ukáže potreba podstúpiť nielen výmenu implantátov ale aj modeláciu prsníkov.

Väčšina žien je cca 6 mesiacov od skončenia dojčenia, alebo po pôrode bez dojčenia vo finálnej postave a forme.