Ako zmierniť tlak v chrbtici?

Zodpovedané
17. máj 2024

Dobrý deň,

druhý deň mám problém v oblasti strednej časti chrbtice až skoro medzi lopatkami. Cítim tam ako keby také tlaky, zášklby, pulzovanie a prechádza mi to pri určitom pohybe až dopredu do hrudníka. Nie je to bolestivé no je to dosť nepríjemné, mám sedavé zamestnanie, celý deň za PC.

Čo mi pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak pociťujete takýto akútny tlak a nepríjemné pocity, tak navštívte obvodného lekára, ktorý Vás vyšetrí a v prípade potreby pošle na ďalšie vyšetrenia. Naozaj je nutné dôkladné vyšetrenie pre určenie ďalšieho postupu.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk