Je bezpečné začať s užívaním Mobivenalu od 5. mesiaca tehotenstva?

Zodpovedané
28. júl 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom užívania Mobivenalu počas tehotenstva.

Je bezpečné začať s užívaním Mobivenalu od 5. mesiaca tehotenstva?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Počas tehotenstva je vhodný Mobivenal micro simple. Obsahuje diosmín a hesperidín ako aj Detralex, ktorý sa považuje za bezpečný v tehotenstve.
(Mobivenal micro neužívajte, ten obsahuje aj aescín a ten nie je vhodný v tehotenstve)

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová