Prečo mám vysušené bruško na prste?

Zodpovedané
30. jún 2020

Dobrý deň,

mám vysušené bruško prsta na prostredníku pravej ruky. A to až tak, že sa stratil odtlačok prsta. Iné prsty sú v poriadku. Čím viac vysušené ruky mám, tým horšie to je.

Prst vyzerá ako po niekoľkých hodinách vo vode. Pokožka potom praská až do krvi. Hydratácia pokožky zaberá len minimálne.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám nezaberajú voľnepredajné hydratačné krémy, tak by ste mali navštíviť dermatológa, lebo je lepšie vidieť uvedený nález a na základe toho zhodnotiť o čo asi ide.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková