Prečo mám zvláštne pocity v hlave?

Zodpovedané
24. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už nejaký čas mám divné pocity v hlave. Cítim tlak a ako keby mi niečo zvieralo hlavu. Mám občasné pichanie vždy na inom mieste, cítim pálenie hornej časti hlavy.

Bola som aj na vyšetrení CT hlavy a výsledok bol v poriadku. Aj iné vyšetrenia boli v poriadku. Čakám ešte na vyšetrenie u neurológa, na ktoré som objednaná.

Pred pár dňami som kvôli tomu skončila v nemocnici. A ešte som k tomu chytila triašku. Bála som sa, že čo sa so mnou deje.

Je to psychického rázu, alebo ide o nejaký iný závažný problém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ sú všetky vyšetrenia negatívne, tak naozaj môže ísť o psychicky problém.

Ak by bol v mozgu nejaký patologický proces, tak by sa to zobrazilo na CT, MR alebo EEG.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková