Zaniká môjmu bývalému manželovi po mojej svadbe povinnosť platiť výživné na naše spoločné deti?

Zodpovedané
28. okt 2019

Dobrý deň,

som rozvedená matka troch deti. Súd určil bývalému partnerovi platiť na deti 260 eur. S terajším priateľom čakám bábätko a chceli by sme sa zobrať na úrade.

Zaniká môjmu bývalému manželovi po mojej svadbe povinnosť platiť výživné na naše spoločné deti?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý večer,

uzavretie manželstva s novým partnerom nie je okolnosťou, ktorá by vyvolala zánik vyživovacej povinnosti.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu