Aká vanička sa dá dať na konštrukciu kočíka Baby Jogger City Elite?

Zodpovedané
3. mar 2022

Ahoj,

mám kočík Baby Jogger City Elite a pravdepodobne budeme mať prírastok. Chcem len dokúpiť vaničku a vajíčko k tomuto kočíku.

Bude pasovať vanička aj inej značky s nejakými adaptérom?

Dá sa nakliknúť Joggerova vanička s Jogger adaptérom?

Ďakujem

Ahoj,

ak máš starší model Baby Jogger City Elite (nie novší Elite 2), tak naň pasuje vanička Baby Jogger Deluxe s príslušnými adaptérmi. Na tie potom bez problémov nasadíš aj vajíčko Britax Römer.

Mimo tejto originálnej vaničky, možno na kočík nasadiť (s adaptérmi) aj vaničku Affinity, od značky Britax.

Ja osobne by som išla radšej do originálnej z dôvodu bezpečnosti. Vyriešiš tým aj autosedačku a nemusíš kupovať ďalšie adaptéry.

Keby si mala ešte nejakú otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia