Pasuje na Baby Jogger City Elite 2 staršia hlboká vanička Deluxe?

Zodpovedané
8. feb 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Bude na Baby Jogger City Elite 2 pasovať niektorá z týchto starších vaničiek?

Tuším, že je to Deluxe.

Ďakujem

Ahoj,

nie som si istá kompatibilitou ročníkovo starších hlbokých vaničiek z Tvojich obrázkov. Menil sa totiž dizajn adaptéru na hlbokej vaničke, ktorým sa zacvakuje na konštrukciu. Pôvodne bol guľatý. Po novom - od uvedenia modelu Baby Jogger City Elite 2 má zase hranatý tvar.

Kompatibilita starších vaničiek s novými konštrukciami nie je ani nikde uvedená.

Určite Ti odporúčam ísť kúpiť vaničku osobne. Jej kompatibilitu si tak overíš priamo priamo pred kúpou.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally