Aký kočík pre májové bábätko?

Zodpovedané
21. dec 2023

Ahoj,

už je to dávno, čo som vyberala naposledy kočík a teraz by som potrebovala radu. Prešla som veľa obchodov, ale zatiaľ som nenašla taký, ktorý by spĺňal všetky požiadavky:

  • dlhšia vanička (keď bude bábätko ešte v zime vo vaničke),
  • dlhá strieška, aby nesvietilo do kočíka,
  • ideálne s vetraním a látka s SPF 50,
  • aby zvládol mesto aj terén,
  • pre nižších rodičov (obaja do 170 cm),
  • skladnejšia konštrukcia,
  • ideálne nižšia váha,
  • madlo na strieške, aby sa dal niesť,
  • s vetraním na vaničke (tá časť, ktorá sa dá odzipsovať a bábätko vidí von, keď je na brušku).

Teda nemusí spĺňať všetko, ale budem rada za nasmerovanie.

Ďakujem

Ahoj,

jedným z takýchto kočíkov, ktorý v poradni často odporúčam je model Espiro Yoga. Je to kočík, ktorý ponúka inovatívne funkcie ako sú:

  • Stabilizátor vibrácií pre hlbokú vaničku.
  • Výšku umiestnenia hlbokej vaničky na konštrukcii môžeš meniť pomocou priložených výškových adaptérov. Takto si sama určíš, ktorá z nich ti vyhovuje najviac.
  • Súčasťou je priedušný snímateľný bambusový matrac s antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami, ktorý sa dá oprať.
  • Miesto v kufri auta ušetrí funkcia zloženia na placku.
  • Zabudovaný ramenný popruh umožňuje pohodlný prenos zloženého kočíka.

Ostatné modely Ti pripájam v tejto mojej nedávne odpovedi, aby som sa neopakovala. Nájdeš tu kočíky, ktoré sú vhodné aj na nerovnejšie povrchy a v rôznych cenových kategóriách:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally