Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočíková poradňa

283 zodpovedaných otázok
Ľudmila Mišalová
Odborník
Odoberaj74

Ahoj,

vítam ťa v mojej kočíkovej poradni. Moje meno je Ľudmila Mišalová. Som mamou 3 synov, ktorá si život s deťmi nádherne užíva a veľmi si praje, aby ste aj vy ostatní rodičia objavili to kúzlo a užívali si ho za pomoci dobrého kočíka so mnou. Kočíky sú mojou dlhoročnou vášňou a každodenným spoločníkom. Chcem vás previesť svetom kočíkov a pomôcť vám vo výbere toho najvhodnejšieho! Pretože každá z nás je jedinečná a každá z nás má iné potreby. Svet kočíkov je nádherné miesto plné fantázie a stoviek nekonečných možností.

V prvom rade by som Vám chcela uľahčiť výber a zoznámiť Vás s novinkami prostredníctvom kočíkovej poradne. Taktiež pomôcť Vám rozhodnúť sa pri kúpe kočíka. Či už ste vo svete kočíkov nováčikom a neviete sa ešte zorientovať, alebo ste skúsení rodičia viacerých detí a len hľadáte niečo nové, tak ste na tom správnom mieste!

Som tu pre Vás a rada odpoviem na všetky vaše otázky ohľadom kočíkov, príslušenstva, doplnkov a noviniek. Budem sa Vám venovať v pracovných dňoch. Víkend patrí mojej rodinke ❤ .

Teším sa na Vaše otázky!
Vaša Ľudka