Aký skejtík so sedátkom na kočík Baby Jogger City Elite?

Zodpovedané
23. jún 2022

Ahoj,

rada by som poprosila o radu ohľadom skejtíku so sedátkom na kočík. Máme starý typ Baby Jogger City Elite.

Pasuje na tento typ kočíka nejaký skejtík so sedátkom?

Našla som skejtík priamo od Baby Jogger, ale sedátko som nenašla.

Ďakujem

Ahoj,

na model Baby Jogger City Elite je možné pripevniť univerzálne skejtíky Zopa Segboard a Lascal Buggy Board Maxi.

K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko, ktoré má praktické držadlo.

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia