Ktoré vaničky okrem originálnej pasujú na Baby Jogger City Elite?

Zodpovedané
24. okt 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom vaničiek.

Ktoré vaničky okrem originálnej pasujú na Baby Jogger City Elite?

Zohnať originál z bazáru je dosť problém.

Ďakujem

Ahoj,

na Baby Jogger City Elite a aj na novší model Baby Jogger City Elite 2 pasujú 2 originálne hlboké vaničky s príslušnými adaptérmi. Väčšia z nich je Baby Jogger Deluxe (vnútorný rozmer - 74 × 35 cm) a menšia je Baby Jogger Compact (vnútorný rozmer - 70 × 33 cm).

Z neoriginálnych hlbokých vaničiek na Elite (nie Elite 2) s príslušnými adaptérmi pasuje aj staršia vanička Affinity od značky Britax.

Ja osobne by som išla radšej kúpila originálnu, a to hlavne z dôvodu bezpečnosti a nemusíš kupovať ďalšie adaptéry.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally