Babystyle Oyster 3, Zopa Move Cross 2 a Muuvo Quick 4.0. Ktorý je najlepší pre 16-mesačné dieťa?

Zodpovedané
9. nov 2023

Ahoj,

chcela by som Ťa poprosiť o odporučenie, ktorý otočný športový kočík vybrať pre môjho 16-mesačného a 83 cm vysokého drobca. Momentálne mám Bugaboo Fox 2, ktorý je pre mňa fakt výborný. Mám však pocit, že v ľahu sa bude o chvíľu hlavičkou dotýkať striešky. Miesta na nohy má ešte veľa. Krpec preferuje jazdu v protismere a spí výhradne v kočíku. Obzerám sa po niečom s rovným ľahom, čo zvládne dedinské cesty a chodníky, má výškovo nastaviteľnú striešku, teleskopickú rukoväť, nosnosť do 22 kg a mohol by nám vydržať do konca kočíkovacieho obdobia.

Veľmi sa mi páči Babystyle Oyster 3, čo sa dizajnu týka. A uvažujem ešte nad Zopa Move Cross 2. Možno ešte Muuvo Quick 4.0.

Aký je Tvoj názor?

Na Bugaboo Bee 6 ma odrádzajú malé kolieska.

Ďakujem

Ahoj,

osobne by som volila medzi Zopa Move Cross 2 a Muuvo Quick 4.0. Obidva majú perforované chrbtové opierky, ktorá v horúcich letných dňoch vytvorí vo vnútri kočíka príjemné odvetrávanie. Zároveň majú výškovo nastaviteľné chrbtové opierky, ktoré sa prispôsobia aktuálnej výške dieťaťa. Ich sedadlá sú vhodné aj pre väčšie deti vďaka 50 cm výške. Obidva sú určené pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Nižšia váha a dobrá manipulovateľnosť im umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujmú jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally