Bude mi ku kočíku Thule Urban Glide 2 pasovať hlboká vanička značky Nuna?

Zodpovedané
24. aug 2023

Ahoj,

chcela by som sa opýtať ohľadom kombinácie Thule Urban Glide 2 a hlbokej vaničky značky NUNA Demi Grow Carrycot.

Vraj to nejako ide cez adaptéry, ale vôbec netuším aké adaptéry kúpiť.

Zároveň by som sa chcela opýtať na skejt k Thule kočíku.

Je kompatibilný nejaký aj so sedadlom a držiakom?

Ďakujem

Ahoj,

podobná otázka bola v poradni nedávno zodpovedaná, odpoveď Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally