Bude spolu pasovať kočík Camarelo Avenger a vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovedané
9. nov 2021

Ahoj,

páči sa mi kočík Camarelo Avenger a Camarelo Carera New.

Bude k nemu pasovať vajíčko Cybex Aton 5 Gold pomocou adaptérov?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky Camarelo Avenger a Camarelo Carera New ponúkajú možnosť pripojenia autosedačiek značky Cybex.

Pomocou vhodných adaptérov pripojíš aj vajíčko Cybex Aton 5.

Autosedačka Cybex Aton 5

  3 skúsenosti

Autosedačka Cybex Aton 5 patrí do skupiny 0+ a bola navrhnutá v Nemecku.

Camarelo Avenger

Camarelo Carera New

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally