Je Babystyle Oyster Zero vo farbe Lavender len Gravity, alebo je v tejto farbe aj starší model?

Zodpovedané
28. nov 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila o kočíku.

Je Babystyle Oyster Zero vo farbe Lavender len Gravity (ten najnovší), alebo je v tejto farbe aj starší model?

Ďakujem

Ahoj,

tieto a aj iné podrobné informácie o kočíku nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný Farebným variantám. Pri modely Babystyle Oyster Zero Gravity* je uvedené:

  • Pre rok 2022 vyšiel na trh vo farbách: Mustard, Pepper, Tonic a Mercury.
  • Pre rok 2023 vyšiel na trh vo farbách: Lavender, Moon, Fossil a Twilight.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally