Je do mesta lepší kočík Moon Resea S alebo Easywalker Harvey3?

Zodpovedané
20. apr 2022

Ahoj,

rozhodujeme sa medzi Moon Resea S 2022 a Easywalker Harvey3. Kočík budeme využívať 90% v meste po chodníkoch a neustále sa bude skladať/rozkladať kvôli bývaniu v bloku a malému výťahu.

Požiadavky:

  • nízka hmotnosť,
  • čo najvyššie nastavenie polohovania,
  • väčšia vanička/športová časť,
  • pomer cena/kvalita,
  • širšia ponuka farebného prevedenia,
  • rýchla a jednoduchá montáž/demontáž,
  • bonusový balík príslušenstva a doplnkov v cene produktu,
  • cenovo dostupný záručný/pozáručný servis.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Aký máš názor na korýtkové sedenie/ležanie v športovej časti kočíka?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

obidva kočíky sú vhodné na mestský terén. Ja by som o niečo viac odporúčala Easywalker Harvey3 z dôvodu nižšej hmotnosti (11 kg), ktorú pocítiš u každodenného skladania. Super je aj jeho jednoduché zloženie, odvetrávanie v hlbokej vaničke (verzia Premium), priedušný matrac, veľký výber farebných variantov, alebo aj možnosť urobiť z neho súrodenecký kočík. Hlboká vanička i športové sedenie sú dostatočne priestranné a navyše ich môžeš mať vďaka výškovým adaptérom nastavené vyššie. Prihráva mu aj fakt, že je momentálne vo výpredaji za veľmi lákavú cenu, takže sa naozaj oplatí! 🙂 Navyše sa dá zakúpiť vo výhodnom sete aj s doplnkami.

Čo sa týka korýtkového športiaka, tak ja som mala niekoľko kočíkov s týmto typom sedenia a bola som s nimi veľmi spokojná. Za mňa sa nie je teda čoho obávať.

Viac som sa o tomto type sedenia rozpísala v tejto otázke z poradne.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia