Je kočík Noordi Aqua dobrá voľba?

Zodpovedané
19. sep 2022

Ahoj,

uvažujeme nad kúpou kočíka Noordi Aqua, veľmi nás zaujal.

Je to dobrá voľba?

Aké má negatíva?

Ďakujem

Ahoj,

Noordi Aqua je predovšetkým zaujímavý svojím dizajnom. Vďaka odolnej hliníkovej konštrukcií, ktorá sa skladá jednoduchým systémom do kompaktného tvaru ponúka rodičom flexibilitu nielen pre život v meste, ale aj pri prechádzkach v prírode. Kolesá sú tzv. bezúdržbové, nenafukovacie pneumatiky plnené špeciálnym gélom, takže riziko defektu s nimi nehrozí. Plusom je aj možnosť nastavenia odpruženia.

Hlboká vanička je pevná a priestranná. Má zabudovanú aj možnosť hojdania pre pokojné uspanie dieťaťa ako v kolíske. Vnútorný vyberateľný matrac má z bavlnenej tkaniny. Je vyrobený s použitím antibakteriálnej technológie SILVER-IONS. Má veľkú striešku so slnečnou clonou. Tá spolu so zatepleným, vodeodolným nánožníkom a zabudovanou rozkladacou clonou s priehľadným okienkom, vytvoria dieťaťu dokonalú ochranu pred nepriaznivým počasiím. Vaničku jednoducho zložíš do plochého tvaru. To je výhodou pri jej uskladnení a prevážaní v aute.

Športové sedadlo je pohodlné a priestranné. Je možné ho umiestniť po aj proti smeru jazdy. Nosnosť športového sedadla je 22 kg. Opierka chrbta i nôh sa dajú sklopiť do úplného rovného ľahu. Strieška má XL rozmery je vodeodolná spolu so zabudovaným UPF 50+ ochranným faktorom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally