Je možné kúpiť nový rám na BabyActive Musse?

Zodpovedané
14. feb 2023

Ahoj,

mám BabyActive Musse Rose.

Je možné kúpiť nový rám na tento kočík?

Existuje rám, na ktorý by sa dala pripnúť vanička alebo športová časť?

Ďakujem

Ahoj,

model BabyActive Musse neponúka možnosť samostatnej kúpy podvozku, teda konštrukcie. Nadstavby nie sú kompatibilné s konštrukciami iných značiek či bratských modelov.

Ale určite sa obráť na výrobcu, pretože on Ti dokáže predať aj samostatný podvozok. Poliaci sú v tomto smere veľmi vynaliezaví. To, čo nezoženieš v obchode či na e-shope, tak to Ti výrobca dokáže predať ako náhradný diel.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally