Je pre veľké dieťa a dedinské cesty vhodnejší Baby Jogger City Elite alebo Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

páči sa mi Baby Jogger City Elite a Thule Urban Glide 2. Naživo sme ich zatiaľ nevideli.

Potrebovali by sme kočík pre veľké dieťa (aj prvá mala už v roku 15 kg) na dedinské cesty (aj štrkové občas) a výlety. Chcem, aby sa dieťaťu v kočíku dobre spalo. Limit nemáme žiadny.

Aký je Tvoj názor na mnou vybraté kočíky?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som robila porovnanie terénnych kočíkov Baby Jogger Summit X3 a Thule Urban Glide 2, takže Ti sem moju odpoveď pripínam na inšpiráciu:

Baby Jogger City Elite je starší model, ktorý nahradil Baby Jogger City Elite 2. Ten je priestrannosťou podobný Summit X3. Pôvodné veľké po novom štíhlejšie kolesá s bezúdržbovými pneumatikami boli v dvojkovej verzii vynovené. Majú nový dizajn so zvýšenou kvalitou a zvládnu aj ľahší terén alebo šport. Novinkou sú aj modernejšie, minimalistickejšie materiály v prémiovej kvalite, ktoré zatiaľ vychádzajú v tlmených odtieňoch sivej a čiernej. Neotočné sedadlo je aj v Elite 2 verzii veľmi priestranné. Vďaka nosnosti až 22 kg, zvládne aj väčšie dieťa. Polohovať môžeš chrbtovú i nožnú opierku, a to až do ľahu.

Všetky modely, ktoré si vybrala sú veľmi kvalitné a je už na iba na Tebe, pre ktorý z nich sa rozhodneš. Nebudeš sklamaná jazdnými vlastnosťami ani jedného z nich.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally