Je skladnejší kočík Silver Cross Clic alebo Easywalker Miley?

Zodpovedané
10. júl 2023

Ahoj,

zvažujem kúpu Silver Cross Clic, avšak rozmýšľam nad skladnosťou v aute pri ceste na dovolenku.

Je skladnejší Silver Cross Clic alebo Easywalker Miley?

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Miley a Easywalker Miley2 majú rozmery po zložení (v x š x d) - 27,5 x 44,5 x 58,5 cm.

Silver Cross Clic má rozmer po zložení (v x š x d) - 25 x 46,5 x 54 cm. Takže po zložení je o čosi skladnejší.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally