Ktorý cestovný kočík má najdlhšiu striešku?

Zodpovedané
27. jún 2023

Ahoj,

pozerám “mainstreamové” kočíky:

Ktorý z nich má najdlhšiu striešku?

Čo hovoríš na Elodie Details Mondo?

Neplatí sa len za značku?

Ďakujem

Ahoj,

ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď, ale až teraz znovu spúšťame poradňu.

Easywalker Miley2 a Nuna TRVL majú najmenšie striešky.

Easywalker Jackey a Joolz Aer majú veľkosť striešok pomerne rovnaké. Rozdielne sú hlavne rôznymi sklonmi chrbtových opierok. Aer má možnosť sklopenia chrbtovej opierky do poloľahu (150 stupňov). Oproti nemu má Jackey možnosť sklopenia chrbtovej opierky do skoro úplne rovného ľahu (175 stupňov).

Joolz Aer+ vyšiel ako novinka roku 2023. Od svojho predchodcu Joolz Aer sa líši možnosťou sklopenia chrbtovej opierky do ľahu, zložením spolu s novým kĺbovým madlom, vylepšenými popruhmi, mäkším sedením, dlhšou predlžovacou strieškou, novým lúčovým dizajnom kolies a pribudla možnosť dokúpenia LED osvetlenia pre bezpečné prechádzky aj za horšieho počasia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally