Môžem na kočík Espiro Bueno pripevniť autosedačku Klippan Dinofix?

Zodpovedané
24. nov 2023

Ahoj,

mám kočík Espiro Bueno.

Je možné na tento kočík pripevniť autosedačku Klippan Dinofix?

Ak áno, tak s akými adaptérmi?

Ďakujem

Ahoj,

pre spojenie kočíka a autosedačky – tzv. vajíčka Klippan Dinofix potrebuješ adaptéry značky Espiro. Sú určené pre spojenie autosedačiek značiek Maxi-Cosi a Klippan (viď. pripojený obrázok) s kočíkami Espiro Next, Espiro Husky alebo Tvojho modelu Espiro Bueno.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally