Dajú sa natrvalo odstrániť kruhy pod očami?

Zodpovedané
16. aug 2020

Dobrý deň,

mám 24 rokov a už dlhšie ma trápia dedičné kruhy pod očami. Mám tam také priehlbinky, plus tmavé sfarbenie. Make up nosím najmä kvôli nim. Zajtra idem prvýkrát na výplň.

Počula som, že sa to dá riešiť aj natrvalo vlastným tukom.

Dá sa to naozaj natrvalo vyriešiť, alebo to treba riešiť každý polrok?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade je potrebné presne určiť príčinu "tmavých kruhov".

Ani vaša tvár nebude trvalo vyzerať tak ako teraz. Čiže "trvalé" riešenia neexistujú.

Výplň kyselinou hyalurónovou môže stav výrazne zlepšiť ale aj zhoršiť.
Vlastný tuk je jedna z možností, ktoré majú násobne dlhší efekt ale aj cenu. Ďalšia možnosť je operácia alebo ďalšie mini-invazívne metódy.

Často je vhodná kombinácia metód, pri ktorých dosiahneme často najlepší výsledok.

Zopakujem jedno, tak ako vaša tvár, ani zákroky na nej nie sú trvalé svojim efektom.

Pri riešení v mladom veku a prvý krát ako píšete, je dôležité pravidlo: MENEJ JE VIAC.