Jaký sportovní kočárek je vhodný pro dvojčata do menšího kufru?

Zodpovězené
3. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro dvojčata, která mají 18 měsíců. Musí být lehký, rychle skladatelný. Máme menší kufr v autě. Kočárek bude na dovolené a na výlety. Popruh na zavěšení kočárku na rameno potěší.

Hlavní kočárek mám Thule Urban Glide2 Double a jsem spokojená.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji například Casualplay Tour Twin. Má 11 kg, zvýšenou nosnost a patří k nejkompaktnějším kočárkům na trhu. Manipulace s ním je lehká a ještě k tomu velmi dobře vypadá! 🙂

Dále to může být i oblíbený Valco Baby Snap Duo, u kterého najdeš též lehkou hmotnost, dále pak i prostorná sedadla, nastavitelnou rukojeť, extra dlouhou prodlužovací stříšku a velký nákupní košík, který se u dvou dětí obzvlášt hodí. Chybí mu tedy odpružení, ale pokud se budeš pohybovat spíše po městě, tak s ním budeš spokojená.

Nebo i Baby Jogger City Tour 2 Double, který patří také k těm lehčím a užším.

A jako poslední varianta mě napadá X-Lander X-Double, který je také velmi skladný a lehký. Nevýhodou je nižší nosnost.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie