Jaký sportovní kočárek pro 5měsíční miminko?

Zodpovězené
17. čer 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 5měsíční miminko.

Požadavky:

  • jde do úplného lehu (ne cestovní),
  • dá se snadno složit, ideálně jednou rukou,
  • nebo alespoň ať se skládá spolu - ne sedací část a podvozek zvlášť.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

chybí mi od Tebe informace ohledně terénu, kam budeš nejčastěji vyrážet na procházky a zda chceš kočárek s obousměrným sezením, nebo postačí sezení po směru jízdy. Bez těchto informací se mi bude obtížněji radit.

Z otočných doporučuji například Moon Resea Sport. Jedná se o lehký model, který je skladný a zvládne i lehčí terén. Oceníš u něj dostupnou cenu a moderní design.

Dále doporučuji i Cybex Balios S Lux, Joolz Hub+ a Britax Strider M.

Modely s neotočným sezení bývají ještě více kompaktnější a ve výsledku i prostornější pro dítě. Může to být například lehký Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, který je u maminek velmi oblíbený. Dá se zakoupit ve verzi Sport, tedy s nafukovacími koly, které jeho jízdné vlastnosti o dost zlepšují.

Podobným typem je pak i Petite&Mars Street+, který se dá též zakoupit s nafukovacími koly ve verzi Air.

Lehčí model je pak Petite&Mars Royal či ještě kompaktnější Inglesina Maior a Cybex Eezy S+².

Pokud jsem se Ti netrefila do vkusu, tak budu ráda, když mi napíšeš znovu všechny Tvé požadavky a přesný cenový rozpočet (nebo zda zvažuješ i bazarový model). 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie