Kinderkraft Prime 2v1 - názor na kombinovaný kočárek, popř. jiný do 10 000 Kč, na který pasuje Cybex autosedačka

Zodpovězené
11. kvě 2020

Ahoj,

ráda bych se zeptala na Tvůj názor na tento kočárek. Čekáme druhé miminko, které se narodí v zimě. Tentokrát se mi nechce dávat víc jak 10 tisíc za kočárek, bydlíme ve městě a v podstatě potřebuji pouze hlubokou korbu, protože sporťák mám ještě po dceři. Tento kočárek se mi líbí a je pro mě i cenově zajímavý. Ráda bych ale názor od Tebe, případně pokud navrhneš jinou alternativu, na kterou jsou adaptéry na autosedačku Cybex Aton.

Moc děkuji!

https://www.detske-kocarky.cz/kocarky-kombinova...

Ahoj!

Kinderkraft Prime 2019

je ve své cenové kategorii příjemný, hezký kočárek - fajn vanička, ok sporťák, design fajn, váha není příliš vysoká - ale tedy, je to levnější typ, a s tím třeba i počítat. Kvalitou se to odrazí na spojích, kvalitě plastů a textilií... ale pokud s tím počítáš, plus tvé používání je, jak popisuješ, opravdu spíše jen jako hluboká korba, příp. sportovní kočárek opravdu pouze na začátek, mně přijde jako vhodný. Nezapomínej, že tento typ není nejskladnější, ale tento kočárek, zejména vzhledem k ceně, je OK - ok ve všech parametrech, absolutně akceptovatelný a fajn.

Pokud bych měla poradit ještě něco, řeknu - Dionne Quantum.

Diono Quantum

Jako 2v1 kočárek má prostornější vaničku, plus super cenu, výkon, a neskutečnou stříšku. Skvělá možnost přesně na začátek, a musím říci, že i pevnější než Prime.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.