Který sportovní kočárek pro 8měsíční dítě zvládne polní a lesní cestičky?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit sportovní kočárek pro 8měsíční dítě, který by splňoval následující požadavky:

  • otočné sezení do obou směrů,
  • úplný leh - ideálně posuvný na šňůrku,
  • ne korýtkové sezení,
  • prostorný košík dostupný z obou směrů,
  • lehčí a skladný do auta bez odklikávání sezení, v obou směrech sezení, ideálně 1 rukou,
  • kola musí zvládnout i terén a hrbolatý povrch, často vyletujeme (nafukovacích se v případě lesních cest obávám propíchnutí),
  • odpružení by bylo bonus,
  • dlouhá stříška, ideální prodlužovací s větráním,
  • polohovatelná opěrka nožiček,
  • bonus ovládání kočárku 1 rukou,
  • úplný sed,
  • odnímatelné středové madlo.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

Tvým požadavkům nejlépe vyhovuje Britax Strider M. Jedná se spíše o městský typ kočárku pro rodiče, kteří upřednostňují nízkou váhu (10 kg) a menší rozměry, aby nemuseli skládat často těžký kočárek, ale i přes to si poradí s terénem, díky dobrému centrálnímu odpružení. Sportovní sezení má obousměrné, s plynulým polohováním zad i nohou až do úplného lehu. Kola jsou gumová s pěnovou výplní, nemusíš se tedy bát propíchnutí. Nechybí mu ani velká nosnost, dlouhá prodlužovací stříška, nastavitelná rukojeť nebo prostorný nákupní košík, který unese až 7 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie