Splní Babystyle Hybrid Ezy Fold mé požadavky?

Zodpovězené
16. kvě 2022

Dobrý den,

prosím jaké jsou zkušenosti s golfovým kočárkem hybrid ezyfold? Doporučili byste ho? Hledám lehký (do 7 kil), skladný golfák se spojenou rukojetí, prodlouženou stříškou, střední cenová třída (6 - 8.000 Kč).

Předem moc děkuji.

Ahoj,

velmi záleží pro jaký účel kočárek potřebuješ. Babystyle Hybrid Ezy Fold patří mezi nejoblíbenější cestovní kočárky. A přesně na cestování, na dovolenou či kratší přesuny, ho doporučuji 🙂. Nabídne nízkou hmotnost (6,2 kg), kompaktní rozměry po složení, automatické skládání, možnost lehu i polohování nohou, prodlužovací stříšku s náhledovým okénkem a zaujme i svým vzhledem.

Pokud bys chtěla více všestrannější kočárek, tak doporučuji i Easywalker Jackey, který je prostornější a má i lepší jízdní vlastnosti, bez problému zvládne i funkci hlavního kočárku. Nevýhodou je o něco málo vyšší hmotnost, a to 7,5 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie