Jaká je spolehlivost Pharmatexu a přerušované soulože?

nessik
19. črc 2015

Zdravím a ptám se, má někdo zkušenost s používáním pharmatexu a přerušovaného sexu v období ovulace, pokud se pharmatex zavádí podle návodu? Otěhotněl takto někdo? Zvažuji jakou antikoncepci, bohužel nemohu brát hormony, po tělísku jsem pořád krvácela a špinila, takže muselo ven a s kondomem mám špatné zkušenosti. Naopak velmi dobře ovládám symptotermální metodu a tudíž vím, kdy jsou "nebezpečné dny". Mám už dvě děti a třetí si nemohu už ze zdravotních důvodů dovolit. Ráda bych byla osobní zkušenost, zda někdo tuto formu antikoncepce v době ovulace používá a jestli je to vůbec spolehlivé?
Děkuji.

hancazivocich
19. črc 2015

@nessik - kolegyně si to nemůže vynachválit.. Já na to chci taky přejít..

hancazivocich
19. črc 2015

@nessik - jen se prý musí dodržet to, že se nesmí použít mýdlo..Ani u jednoho z vás

naxii
19. črc 2015

Fungovala jsem tak 5 let bez nehody, postupne jsme se pak zamerili na plodne dny a ted cekame miminko, po porodu bych rada Mirenu kterou jsem uz mela a byla spokojena.

zuzaaanka
19. črc 2015

My Pharmatex pouzivali rok bez nehody, ze zdr. duvodu nemohu uzivat HA a vse v pohode. V dobe ovulace navic prerus. souloz a bez problemu. Pak, kdyz jsme chteli, se nam prcek povedl hned 🙂 jen to chce si dat pozor na to mydlo u obou.

hancazivocich
19. črc 2015

@zuzaaanka - a když jsi ovulku neměla, tak normálně až do konce??

majkylove
19. črc 2015

taky ho chci teď zkusit,do hormonů už se mi nechce tak snad to bude opravdu fungovat 🙂

naxii
19. črc 2015

@majkylove funnguje.. Velice dobre ale prectete si pribalovy letak 🙂 pak je to spolehlive

escapee
19. črc 2015

my jsme ho používali přes dva roky a bez jediné nehody, nedodržovali jsme ani přerušovanou soulož, jen jsme byli opatrní na to mýdlo...

zuzaaanka
19. črc 2015

@hancazivocich jj, jasne, bez.problemu. Jen na dalsi kolo je potreba dat dalsi davku 🙂 jezte delaji cipky, ale ty m nesedely, prislo mi, ze tak nejak divne smrdej nebo co. Krem je pohoda.

nessik
autor
19. črc 2015

@naxii
@zuzaaanka
@escapee holky, moc děkuji za reakce, jak koukám, tak pozitivní 🙂

naxii
19. črc 2015

Holky ja mam jeste jeden krem, pouzila jsem z nej jednu davku, pokud by nekdo chtel... Juknu na spotrebu samo, me vyhovuji cipky.

radapokec
27. říj 2015

Holky jak dlouho pred stykem se muze zavest pharmatex? Chcem jit do virivky, tak bych treba chtela pul hodiny pred si zavest,nez odbihat to by neklaplo 🙂 myslite ze se to muze a ze virivka tedy voda nevadi pri pharmatexu? Dik

mamsepekne
23. lis 2015

Před 9 měsíci jsem přestala brát antikoncepci a začala s přítelem používat gel Pharmatex. Nejdříve jsme používali při každém styku, teď v období plodných dnů (plus vždy přerušovaně) a je to úplně v pohodě. Za mě bych ho mohla jedině doporučit. Navíc po aplikaci hned můžeš jít na věc :P.

raduzs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lencak80
24. kvě 2016

chtěla jsem se zeptat, mám koupený gel ale ještě jsem ho nezkoušela. Jakou má hustotu a jestli třeba z pipky nevytíká. Chtěla bych ho používat hlavně během plodných dnů v kombinaci s přerušovanou souloží.