Zvýšila se šance na otěhotnění?

kitty_cat34
23. říj 2023

Ahoj holky,
už 2 roky se snažíme o mimčo. Nebyla zjištěna příčina proč se stále nedaří. Oba máme výsledky pěkné.
Tento cyklus jsem byla v CAR na průchodnosti vejcovodů(oba jsou průchozí), injekci Ovitrelle, IUI a nyní Utrogestan. Test si mám udělat až 18dc, to bych ale dřív dostala menstruaci..
Myslíte, že je větší šance, že by se tento cyklus mohlo zadařit? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Dobrou nebo špatnou?🥺
Děkuji za podporu❤️

petulkadodo
23. říj 2023

@kitty_cat34 Test si máš udělat právě až bude menstruace meškat, abys tam nehonila duchy. Je vyšší šance, to ti doufám v CAR vysvětlili. My to měli úplně stejně a povedlo se 3. IUI.

kitty_cat34
autor
23. říj 2023

@petulkadodo
No, ani ne😅 jen jsem pak četla, že šance na úspěch je 10% a to mi nepřijde moc… :/

petulkadodo
23. říj 2023

@kitty_cat34 Je to vylepšený pohlavní styk. Vejcovody jsou čerstvě profouknuté, oplodnění bylo přesně načasované, je jistota, že to nebude třeba anovulační cyklus. Sperma bylo vyčištěno a přidána k němu nějaká výživa a zavedeno až za čípek. A ten utrogestan to taky podpoří. Jako IVF má víc (třeba 40 %), ale je tam větší šance než u obyč sexu.

kitty_cat34
autor
23. říj 2023

@petulkadodo děkuji za vysvětlení 🙂 je to strašně psychicky náročný… hlavně teď to čekání… snažím se nějak zaměstnat abych na to nemyslela, ale je to 😅 jsem ráda, že se aspoň o něco zvýší šance…

bobo3
24. říj 2023

@kitty_cat34 percenta úspechy variuju medzi 10-25% od veku, počtu vajíčok, diagnózy na strane ženy,muža. Na internete je k tomu v angličtine dostupných veľa profesionálnych výskumov, keď som bola zúfalá tak som s nimi utešovala.Vyslo nám 2.IUI ale potom som potratila. Pokračujeme v IUI ďalej.

kitty_cat34
autor
24. říj 2023

@bobo3 po těch 2 letech už tomu člověk moc nevěří a přesně hledá kde jaké povzbuzení… kouknu si i na články u ciziny, děkuji za tip❤️

bartk
25. říj 2023

Ja jsem měla problémy se spodkem nekolikrat zánět dělohy ,5x za rok antibiotika na to ,doktor strasil ,ze možná bude problém otěhotnět . Nevím jestli jsi zkoušela ale já 4mesice před otehotnenim začala brát kyselinu listovou a dva měsíce před MACU a pila kontryhel . Miminko se povedlo hned na první ovulaci . Myslím ,ze za to vdecim té MACE , slyšela jsem na ni hodně chvály

kitty_cat34
autor
25. říj 2023

@bartk macu jsem zkoušela.. nepomohla :( i kontryhel, inofolic, čínskou medicínu… nepomohlo nic :( proto jsme šli nakonec do car…

bobo3
25. říj 2023

@kitty_cat34 úplne chápem,my sa snažíme 3 roky a hľadám v zahraničných článkoch od výmyslu sveta čo by pomohlo. Najnovšie som pri kryoterapii, akupunkture a fertility koučingu

kitty_cat34
autor
25. říj 2023

@bobo3 a máte nějaký zdravotní problém? Nebo také neznámá příčina? :/

bobo3
25. říj 2023

@kitty_cat34 ja mám PCOS,manžel je ok