Je to antikoncepcí, nebo můžu být těhotná?

martinececka
13. dub 2021

Ahoj holky, chci se vás na něco zeptat začala jsem brát první měsíc antikoncepci po 4 prášků jsem se s přítelem vyspala a on do mě ejakuloval.. myslela jsem si že už jsem chráněna prvním práškem protože jsem to začala brát v první den menstrauce.. jenže jsem dneska četla na letáčky že se mám 7 dní chránit kondomem než zabere antikoncepce což jsem nevěděla 🙉 už mám dobrane platičko a jsem 2 den v pauze.. už asi 2 týdny mě bolí v podbřišku jakoby měla přijít menstrauce, včera večer po wc na toaletaku hnědý myslela jsem si že se mi spouští menzes.. Dneska už nic na vložce ani kapka na toaletaku čisto bylo to jen 1 po wc včera.. nevím jestli to může být antikoncepci a nebo jestli můžu být těhotná nemáte zkušenost? Test jsem zatím nezkoušela Děkuji za odpovědi

codal
13. dub 2021

@martinececka těhotná být klidně můžeš, test je určitě na místě.

te_reza
13. dub 2021

Ty jo, to je 150 diskuze na tohle téma. Přijde mi to nepravděpodobný, pokud je bereš jak máš, já mám teda na všech letákách "účinnost od prvního dne" nebo tak. Počkej jestli to v pauze dostaneš a když ne, udělej si test.

zelenaesmolda
13. dub 2021

@te_reza ucinnost od prvniho dne je pokud zacnes brat se zacatkem ms,v jine dny je to po 7 dnech uzivani.

te_reza
13. dub 2021

@zelenaesmolda já na to léta spoléhám a zatím dobrý 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru