Kočárek Espiro enzo evo - prasklá rukojeť

sjuzalinka
2. dub 2015

Ahojky, máme kočárek espiro enzo evo, od oznámé, známe historii, žádný bazarový kdoví odkud, všechno fungovalo normále, celých 8 měsíců. Ale min týden mi při běžném vyjíždění schodu praskla rukojeť - plastová část zasunutá v kovové trubce. S kočárem se nedá jet. Stalo se vám to některé pokud ho máte? manžel se to pokouší zpravit, zatím bez úspěchu a náhradní dily prý nejsou k sehnání........Případně nechcete se zbavit např za 1000kč podvozku? 😉

balicka
5. lis 2015

Ahoj, asi máme stejný problém sjuzalinka.Podařilo se vám to nějak vyřešit???Sehnali jste nějaké ty náhradní díly a nebo se to nakonec manželovi podařilo nějak spravit??My používáme kočárek už 2,5 roku absolutně bez problému, jsem s ním moc spokojená.Ale včera mi taky odešla rukojeť, možná si za to můžu trošku sama, protože jsem v něm tahala často docela těžký nákupy. Byla bych vděčná za jakýkoliv tip na to kde se dají sehnat náhradní díly, protože je to opravdu problém ☹

maru9
30. pro 2015

a nejaky stary na ND by se sehnat nedal? obcas ho na netu jeste nekdo prodava.. ja budu mit enzo evo po segre, celkem uz zazil 3 deti, moje bude 4., tak uvidime, o jeste vydrzi, udajne to tehdy byl velice malo reklamovany kocarek