Genetika Fetmed v Olomouci, jak vyšetření probíhá?

girls96
12. led 2017

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá, popřípadě jaké zkušenosti máte s genetikou FETMED v Olomouci. Jsem v 7tt (první těhotenství) a 16.2 mě čeká návštěva genetiky. Jak tohle vyšetření probíhá? Děkuji moc za odpovědi.

kacireksro
12. led 2017

ja byla v UPOL na genetice v olomouci.nejdriv me mi brali krev,ta se brala nejak dopredu,myslim 14 dni pred vysetrenim ale uz taky nevim presne.pak samotne ultrazvukove vysetreni.to se dela pres bricho.tam meli i 3D,bylo vse pekne videt.me pohlavi nerekl,pohlavi bylo spatne viditelne,ale sikovny doktor uz to i v tomhle tydnu dokaze "rict".cele to trvalo snad 5-10min uz nevim presne.byl semnou pritel na obou genetikach.urcite si vem sebou at se taky pokocha pokud bude mit zajem 🙂

syrinxka
12. led 2017

Já chodila na Fetmed s malou cca před rokem a spokojenost. Byla tam doktorka (asi Indka), moc milá a hodná. Dělali vnější ultrazvuk a jestli si dobře vzpomínám brali krev, taky jsem vyplňovala nějaký papír ale to už nevím na co všechno se ptali. Říkali že pouze kdyby bylo miminko menší, tak by musely udělat vnitřní ultrazvuk ale to mě nepotkalo :D Celkově to na mě působila profesionálním a velmi dobrým dojmem. Hlavně se mi líbilo jak mi vše vysvětlovali a popisovali.

girls96
autor
12. led 2017

Mám

girls96
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
girls96
autor
12. led 2017

Mam ze vseho celkem strach, ale na druhou stranu se tesim. Jsem takova vyjukana... Prece jen to nebylo planovane, ale kdyz uz se stalo, tak jsem samozrejmw

girls96
autor
12. led 2017

Hrozne mi to blbne, omlouvam se... Asi nevite jak to smazat, ze?

Přítel se hlasil uz dopredu, ze nesmi chybet. Tesime se oba (ale zaroven je i strach, protoze ani ja sama nejsem uplne zdrava)

petra1306
13. led 2017

Ahoj 🙂 já jsem byla na 1. screeningu u paní docentky Dhaifalah ve Fetmedu a byla jsem spokojená 🙂 ..není se čeho bát ...odebrali mi krev (bohužel jsem měla "štěstí" na sestřičku které to vůbec nešlo takže mi krev vůbec netekla a hledala žílu, ale nakonec něco odebrala :D) ale jinak vše profesonální..paní docentka je velký profík, opravdu vše popisuje co vidíte na ultrazvuku 🙂 a bylo fajn že i tatínek konečně miminko viděl a slyšel srdíčko 🙂 moc pěkný zážitek ..výsledky ultrazvuku nám řekla hned a výsledky krve odeslala mojí gynekoložce. A jako bonus nám řekla že stromeček si můžeme nazdobit na růžovo 🙂 bylo zrovna před Vánoci kousek, takže se těšíme na Emičku 🙂

girls96
autor
14. led 2017

Teeeda 🙂 to uz mi takle brzy reknou pohlavi? No s tou krvi budu mit asi problem asi i ja... Nemam totiz snad zadny zily.

petra1306
16. led 2017

Tak to já s odběrem krve nikdy problém neměla 🙂 vždycky mi to teklo krásně na poprvé, bohužel sestřička asi neměla svůj den. Ale vydržet se to dalo 🙂 ..
A jestli Ti řeknou pohlaví to nevím..jako raději na to nespoléhej, navíc miminko se nemusí ukázat a pohlaví ti prostě neřekne 🙂 Ale hlavně ať je v pořádku a pohlaví se určitě dozvíš až bude pravý čas 🙂

renmi
11. črc 2018

Holky platili jste něco za 2 screening? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru