Aká pláštenka pasuje na Baby Jogger City Elite?

Zodpovedané
29. okt 2021

Ahoj,

hľadám pláštenku na trojkolesový kočík. Na Baby Jogger City Elite ale originálna je strašne drahá.

Bude nám pasovať pláštenka aj z iného trojkolesového kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

na novší aj starší model Baby Jogger City Elite pasujú neoriginálne pláštenky Diago a Emitex pláštenka na trojkolku čierna.

Pohybujú sa v cenovej relácií cca do 20 eur. Nebudú vyzerať na kočíku síce tak super ako originál, ale svoj účel spĺňajú.

Baby Jogger City Elite

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally