Aký cenovo dostupný kočík pre zimné dieťa?

Zodpovedané
2. dec 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre bábätko, ktoré sa narodí začiatkom februára. Kočíkovať sa bude prevažne po ceste, žiadny terén. Najlepšie trojkombinácia, ale môže byť aj dvojkombinácia. Mal by byť cenovo dostupnejší.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

z cenovo dostupnejších kočíkov často v poradni odporúčam Zopa Quest alebo Zopa Move Cross. Sú vhodné do mesta, na dedinu a prípadné výlety. Majú nosnosť sedadla 22 kg a vyššie chrbtové opierky. Sú vhodné pre vyšších a stredne vysokých rodičov.

Podobne sú na tom kočíky Britax Strider M a Britax Smile III. Ten je vhodný aj na dedinu. Oproti Strider M je o čosi ťažší a menej skladnejší.

Momentálne je v dobrých dopredajových cenách aj Cybex Balios S Lux, pretože v roku 2023 príde na trh jeho vylepšená verzia Cybex Balios S Lux 2023. Bude mať po novom konštrukciu pneumaticky odpruženú.

Prípadne si pozri aj kočíky značky Moon, Easywalker alebo Espiro.

Možno by Ti také Espiro Next Up vyhovovalo a zaujalo Ťa.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally