Espiro Wave, Espiro Fuel verzus Cam Off-road. Ktorý má dobré jazdné schopnosti a zvládne rôzny terén?

Zodpovedané
12. nov 2023

Ahoj,

mám skoro 2-ročnú dcérku a bývame na dedine. Máme rôznorodý terén, rozbité chodníky, občas štrk, lúka. Je meriam 167 cm. Dvojkombinácia Britax Smile III je už pre nás zbytočne veľká a ťažká.

Dcérka už behá, ale veľmi rada posedí a odpočinie si v kočíku, a to hlavne pri dlhších prechádzkach, výletoch. V kočíku nespí. Ako druhý kočík som v lete zakúpila Carrello Astra. Je ľahký, skladný s predĺženou strieškou. Ten nám absolútne nestačí jazdnými vlastnosťami.

Hľadám niečo, čo sa ľahko ovláda aj jednou rukou (pri behajúcom dieťati), skladné na prípadné výlety (v decembri dovolenka Lisabon), nie ťažký, nech zvládne aj náš dedinský terén a v zime prípadne fusak. Cena tak 300 - 400 EUR.

Pokukujem po Espiro Wave, alebo Espiro Fuel a Cam Off-road.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

Espiro Wave, Espiro Fuel a Cam Off-road sú kočíky podobného cestovného typu. Od Carrello Astra sa líšia materiálom kolies a otočnými prednými kolesami bez možnosti uzamknutia, teda sú na rovnakej úrovni. Nemyslím si, že vyriešia Tvoj problém.

Pozri si skôr kočík, ktorý môžeš rýchlo zložiť do prepravného obalu či dať si ich na chrbát ako batoh, čo Ti uvoľní ruky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally