Kde hľadať kočík, ktorý sa dá po zložení použiť ako ruksak?

Zodpovedané
1. aug 2023

Ahoj,

mám dve maličké deti a potrebovala by som mať občas úplne voľné ruky.

Hľadám cestovný, ľahký, funkčný kočík, ktorý sa dá nosiť v zloženom stave na chrbte ako ruksak (má popruhy). Potrebujem v ňom úložný priestor a tiež by som bola rada, keby zvládal obrubníky - nerovnosti v meste. Cena nie je veľmi rozhodujúci faktor.

Dá sa niekde takýto kočík kúpiť?

Ďakujem

Ahoj,

jedinými takýmito kočíkmi boli Omnio Stroller a Omnio Stroller V2. Boli unikátne a originálne nielen dizajnom, vyššou 22 kg nosnosťou sedadiel, ale práve aj možnosťou prenosu zloženého kočíka na chrbte - vo forme ruksaku. Na našom trhu boli takmer nedostupné, no v zahraničí sa dali kúpiť bežne. Aj teraz som našla pár stránok, kde sú v dopredajových cenách.

Ak však nechceš kupovať kočík zo zahraničia, tak ponúkam kočíky, ktoré sa po zložení zmestia do ruksaku.

Sú nimi cestovné kočíky Babyzen Yoyo 2, Elodie Details Mondo alebo ultraskladný Cybex Libelle. Tieto kočíky sú po zložení tak kompaktných rozmerov, že sa zmestia aj do malého ruksaku, alebo si k nim jednoducho takýto obal vo forme ruksaku prikúpiš. Všetky tri modely si vďaka kolesám a odpruženiu hravo poradia s mestským terénom. Taktiež u nich nájdeš košíky, ktoré odnesú menší nákup.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally