Ktorý športový kočík má najdlhšiu športovú časť na ležanie a sedenie?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý má najdlhšiu športovú časť na ležanie a sedenie. Dcérka meria 90 cm a má 14 mesiacov.

Momentálne máme Valco Baby Snap 4 a problém je, že kočík bude dcérke čoskoro malý. Dcérka sa rada vozí a aj si pospinká v kočíku.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripnem pre inšpiráciu:

Thule Spring nemá úplný ľah, má iba poloľah. Ten pripomína dieťa v posteli s hlávkou položenou na vankúši. Na trhu sa pohybuje vo vyššej cenovej kategórií, no oproti neodpruženému Valco Baby Snap 4 je jazda s ním neporovnateľná.

Pozri si aj neotočný model Kinderkraft Route, ktorý váži 10,8 kg. Jeho odpruženie všetkých štyroch kolies a pneumatiky plnené penou zvládnu aj náročnejší terén. Celková ložná plocha je 95 cm. Má však vyššie položenú striešku, ktorá poskytne dostatok miesta nad hlavou. Rodičovská rukoväť je otočná. Nastavíš si ju vo výške 86,5 – 108 cm.

Rada odporúčam aj novinku Carrello Bravo Plus. Je to kočík, ktorý sa pomaly pre svoju funkcionalitu a nízku cenu stáva veľmi populárnym.

A ďalšie vyhovujúce kočíky spomínam v tejto nedávno zodpovedanej otázke. Pozri si ju pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally