Ktorý športový kočík je skladný do malého auta a má ložnú plochu okolo 100 cm?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom športového kočíka.

Požiadavky:

  • nafukovacie kolesá, resp. do terénu,
  • ložná plocha okolo 100 cm,
  • nemusí byť otočný,
  • skladný do malého kufra auta.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

najlepšou voľbou pre Teba mi príde trojkolesový športový kočík Baby Jogger City Mini GT2 alebo konkurent Thule Spring.

  • Sú to športové kočíky, ktoré majú väčšie 20 cm kolesá a sú stavané na zhoršené terény ako je štrk, tráva, prípadne vyšší sneh.
  • Majú dostatočne dlhé chrbtové opierky a možnosť skoro úplného ľahu. Boli vyvinuté ako kočíky pre mestských rodičov, ktorí často chodia na výlety. Budú skvelými pomocníkmi.
  • A hoci má Baby Jogger v názve „City" (čo v preklade znamená „Mesto"), tak jeho kolesá a odpruženie sú vhodné nielen do mesta, ale aj do náročnejšieho lesného terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné preklopenie na bok pri jazde šikmým, resp. kopcovitým terénom. To má však väčšina trojkolesových, či štvorkolesových kočíkov.

Ak hľadáš niečo cenovo dostupnejšie a štvorkolesové, tak si pozri model Carrello Bravo Plus.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally