Ktorý športový kočík má vložnú tašku a je vhodný pre novorodenca?

Zodpovedané
22. nov 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre novorodenca s vložnou taškou. Dieťatko sa má narodiť koncom februára. Potrebujeme niečo skladné, ľahké, čo zvládne aj bežný terén. Musí prejsť rozbité chodníky. Chcem, aby išlo dať sedadlo do úplného ľahu.

Vzhľadovo sa mi veľmi páčia kočíky Easywalker, len neviem či zoženiem aj vkladaciu tašku pre novorodenca.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

značka Easywalker nemá samostantú vložnú tašku. Iba fusak, ktorý sa čiastočne podobá na vložnú tašku.

Nedávno som na veľmi podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripnem pre inšpiráciu:

Úplným rovným 180-stupňovým ľahom sa chváli najnovší model Easywalker Jimmey. Môžeš si o ňom prečítať podrobný článok, v ktorom nájdeš kompletné zhrnutie jeho výhod a nevýhod.

Prípadne si pozri staršie modely, ktoré najdeš v bazári. Sú to Easywalker Charley, Easywalker Mosey+ alebo Easywalker Rudey.

Korýtkové sedadlá ako má napríklad model Easywalker Harvey3 nie sú vhodné na vozenie dieťaťa vo vložnej taške.

Vložnú tašku je potrebné vyberať z tých univerzálnejších. Napríklad Emitex vložná taška.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally