Ktorý súrodenecký kočík je vhodný najmä na spanie?

Zodpovedané
11. dec 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s výberom kočíka pre súrodencov, ktorý musí byť vhodný hlavne na spanie. Staršie dieťa má 2 roky a 3 mesiace (drobnejšie na svoj vek) a mladšie má 7 mesiacov. Kočík by nemal byť veľmi drahý.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem pre inšpiráciu:

Určite si pozri cenovo dostupný Caualplay Tour Twin.

Pokiaľ by si chcela ešte niečo viac priestrannejšie a s vyššou nosnosťou, tak odporúčam Baby Jogger City Mini GT2 Double. Ten zvládne aj zhoršený terén. Nevýhodou je vyššia hmotnosť. Síce má v názve „City" (čo v preklade znamená „Mesto"), tak jeho kolesá a odpruženie sú vhodné nielen do mesta, ale aj do náročnejšieho lesného terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné preklopenie na bok pri jazde šikmým, resp. kopcovitým terénom. Ale to má väčšina trojkolesových, či štvorkolesových kočíkov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally