Splní kočík Casualplay Tour Twin moje požiadavky?

Zodpovedané
21. sep 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kočíka pre dvojičky.

Máš skúsenosť s kočíkom pre dvojčatá Casualplay Tour Twin?

Zháňam kočík pre súrodencov, tzn. športiak a hlboká vanička. Tento kočík by sa mi páčil, ale nie som si istá vaničkou, či je aspoň v rámci možnosti široká.

Mám inak ešte vyhliadnutý kočík Valco Baby, ale ten je bohužiaľ iba s vložnou taškou, ktorá sa vkladá do športiaku. To mi úplne nevyhovuje z dôvodu, že na bábätko nebudem vidieť pri chôdzi.

Zháňam skladný kočík na prechádzky okolo domu a na každodenné skladanie do auta.

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som v poradni nedávno odpovedala, skús si ju prečítať:


Casualplay Tour Twin je lepšou voľbou. Avšak počítaj s tým, že jeho odpruženie je o čosi tvrdšie. Predné kolesá má odpružené pružinami a zadné kolesá mechanicky. Znamená to, že na nerovných kockách (mačacích hlavách) ho budeš cítiť. Prechod nimi nie je, až taká hladká jazda. Jeho kolesá sú menšie, mestskejšie a stavané skôr na rovný asfaltový alebo dlažobný povrch. Patrí však na trhu k ľahším, obľúbeným súrodeneckým golfovým kočíkom. Jeho vanička má vnútorný rozmer 75 x 37 cm, čiže je veľkostne dostačujúca.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally