Budem platiť interné vyšetrenia a odber krvi pred interupciou?

Zodpovedané
8. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Zvažujem interupciu. Viem, že zákrok si platím.

Budem platiť aj interné vyšetrenia a odber krvi pred zákrokom?

Aké vyšetrenia potrebujem, keď sa bude zákrok vykonávať v anestéze?

Ďakujem

Dobrý deň,

pred umelým prerušením tehotenstva obvykle postačujú odbery krvi v prípade, že ste mladá a na nič sa neliečite. Je na ambulancii, či má v cenníku uvedenú platbu za odbery v tomto prípade.

Je to však aj o zvyklostiach jednotlivých pracovísk. Určite si uvedené informácie overte u svojho ambulantného gynekológa.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník