Centrum recenzií

9135 produktov, služieb a miest

Najnovšie skúsenosti

Máš skúsenosť s produktom, službou alebo miestom?

Autosedačky Kiddy

accuz  22. apr 2024

Recenzia na Kiddy Evoluna 2

Toto vajíčko je super, najprv sme si kúpili Cybex Aton 5 ale nakoľko chodíme dlhšie vzdialenosti za rodinou hľadali sme niečo kde môžeme dať dcéru do ľahu. Okrem Joie (v ľahu v kočíku aj aute) a Cybex Cloud Z (iba kočíku) má túto možnosť. Má skvelú novorodenecku vložku (naozaj novorodenecku) kde bábätku nebehá hlava hore dole a netreba ju vypokladat uterákmi. Máme k nej Isofix, montáž nebola nijako extrémne zložitá, malej sa vo vajíčku páči. Navyše má dobré hodnotenia v bezpečnostných testoch. Čo by som hodnotila trochu negatívnejšie je že nemá takú dlhú striešku napríklad v porovnaní so Cybexom ale na ochranu pred slnkom v aute to stačí.

Skvelé mliečko sunar sensitive 3

Sunar sensitive 3 je mliečko, ktoré spĺňa všetky naše požiadavky. Citlivému brušku nášho drobca sadol na jednotku. Trávenie sa mu zlepšilo, výsledok v plienke je potešujúci. Mala som obavu z nového mliečka, lebo jeho jazýčku máločo chutí. Našťastie hneď prvá fľaška bola vypitá do posledného dúška. Ďalšie dni a noci prišiel opätovne vlčí hlad na mliečko. Teší ma, že zloženie mliečka pokryje jeho výživové potreby, nezaťažuje mu trávenie a veľmi mu chutí.
Pri tomto mliečku určite zostane. Už by sa nám zišla nejaká zľava😂, lebo množstvo vypitého mliečka stúplo (našťastie).

Balea Q10 pleťový koncentrát proti vráskam, 7 ks

maggie20  21. apr 2024 Overená recenzia

Konkuruje aj drahším značkám

Koncentrát má príjemnú vôňu a ľahko sa aplikuje na pleť. Nie je však vhodný pod make up, pretože sa dlhšie vstrebáva. Ja som ho používala iba večer pred spaním a do rána bola moja pleť naozaj hladká a jemná. Môžem ho porovnať aj s inými, drahšími značkami a v tomto sa im naozaj vyrovná. Účinnosť proti vráskam neviem ale celkom posúdiť, pretože som ho používala iba krátko.

miriamzba  21. apr 2024 Overená recenzia

Spokojnosť

Sunar Sensitive 2 testovala 8 mesačná dcérka.
Zloženie je kvalitné a nadchlo ma, že obsahuje bifidobacterium longum, čo je veľmi sľubný kmeň bifi s priaznivými účinkami na imunitu aj na psychiku.
UM som výdatne pridávala dcérke do kaší a príkrmov (všetky okrem mäsových, kvôli vstrebávaniu železa) plus klasický spôsob UM do vody. Dcérka ukážkovo papala, Sunar jej chutil zarobený s vodou a aj ako súčasť príkrmov. Veľké pozitívum je, že od zavedenia Sunaru sa veľmi výrazne zlepšilo dcérke trávenie.
A nielen to. Neviem, či je to len zhoda okolností, ale počas testovania úplne vymizli podráždenia pokožky a červené fľaky, s ktorými sme sa predtým dlhodobo neúspešne trápili. Od zavedenia Sunaru sensitive 2 sa neobjavili ani raz, pričom nič iné som nemenila - strava, plienky, kozmetika, prací prášok, miesto výskytu. Je to záhada, uvidíme časom.
U nás teda Sunar Sensitive 2 zabodoval v plnej miere a ostaneme pri ňom.

Autosedačka Cybex Aton 5

accuz  18. apr 2024

Vajíčko pre väčšie deti

K vajíčku Cybex Aton 5 sme sa dostali "náhodou" keď sme z druhej ruky kúpili dvojkombinaciu kočíka aj s vajickom. Podľa informácie od výrobcu by vajíčko malo obsahovať novorodenecku vložku. Realita je taká že ta vložka je pre novorodenca veľmi veľká a láme sa mu v ňom hlavička a následne to treba povykladat uterákom, latkovymi plienkami čo teda nie je nič moc. Na Sashe je možné si dať takúto extra vložku ušiť ale vzhľadom k tomu že je na trhu kopec lepších vajíčok za cenu Atonu+vložky, neviem už by som do toho neisla. Neviem povedať ako je to s isofixom ten nemáme. Avšak veľa a dlho cestujeme preto sme po hľadaní na internete kúpili Kiddy Evoluna 2 ktoré sa dá aj s isofixom v aute polohovať do ľahu čo nám veľmi vyhovuje, mala v ňom hneď zaspi a ku všetkému je to schválené otropedmi. Toto vajíčko má už aj "pravú" novorodenecku vložku a je to teda riadny rozdiel. V akcii sa dá kúpiť za prijateľnú cenu a s originál adaptérmi sa dá napojiť aj na podvozok Cybex (minimálne Balios S Lux by sa mal dať). Problém je že v ľahu sa dá polohovať len s isofixom, takže mamina ktorá ide niekam s vajíčkom a chce ho mať vpredu musí pozrieť či má vpredu napojenie na Isofix ak nie, tak treba iné vajicko. Už druhýkrát by som išla úplne len do tejto kombinácie + dokupena vanička. Prípadne Cybex vajíčko doplnkové na predné sedadlo ak tam nie je Isofix ale určite nie Aton. Čo hodnotím na Atone pozitívne je veľká slnecna strieška a dizajn ale to majú všetky Cybexy.

majkak66  18. apr 2024 Overená recenzia

Sunar sensitive 2

K mlieku som bola dosť opatrná, keďže malý má od mala problém s bruškom a žiadne mlieko nám nebolo dobré. Nakoniec sme boli na mlieku Sunar ar a teraz prišla novinka Sunar sensitive. Tak sme ho skúsili, že snáď nájdeme alternatívu a podarilo sa. Malému mliečko chutilo, rozpúšťa sa dobre. Je trošku viac sladké ako Sunar ar, takže za nás super voľba, keď už ar nebudeme potrebovať.

moncicikb  18. apr 2024 Overená recenzia

Sunar sensitive 2

Od narodenia dcéra pije sunar complex, tak sme vyskúšali novinku Sunar sensitive 2. Ale malú zapieklo a bolelo ju bruško, takže u nás toto mliečko úspech nemalo.

gabccia  16. apr 2024 Overená recenzia

Sunar 3 mliečko pre spokojné bruško

Oceňujem zloženie mlieka a hlavne to, že je bez palmového oleja. Obsahuje prebiotika a omega 3 a 6 mastné kyseliny. Rozpustnosť je super. Dcéra mliečko vypila bez problémov a bez tráviacich ťažkostí, takže za nás super a odporúčame :-). Jediné, čo by som vytkla je balenie, keďže v dóze sa mlieko lepšie uskladňuje, ale tak každý si to môže potom presypať do vlastnej dózičky.

ividorkova  15. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie krému

Skúšali sme natierať ruky a nohy niekoľko dní. Na rukách jej pekne pomohlo, ale na nohách nie. Ale nevadí, pretože so suchšou pokožkou jej pomohol. Krémik odporúčame.

Cumlík CURAPROX BABY, veľkosť 0

jitkau  15. apr 2024

Pozitívna skúsenosť

Mala som pre dcéru a dudel vyhovoval, je síce drahšie, ale vydrží dlho

finlando.sk

ildi578  15. apr 2024

Pozor! Podvod!

Objednala som tovar už viac ako mesiac,stále nič...
Chcela som zavolať ale neexistujúce čislo. Neobjednávajte nič asi je to podvod!!!

monqy  15. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie krému Wooden Spoon

Doma máme malú trojročnú ekzematičku, ale napokon sme testovali celá rodina a krém môžem jednoznačne odporučiť na suchšiu pokožku.
Po dvoch týždňoch je pokožka vláčnejšia, suché miesta sú premastené. Pri zhoršení ekzému sme museli použiť aj kortikoidy, ale výrazne sme ich obmedzili.
Syn mal veľmi suché ruky, stačilo natierať poctivo každý večer a zmenu k lepšiemu sme si všimli po pár dňoch.
Určite budeme krém používať aj naďalej 🤗.

paralela  15. apr 2024 Overená recenzia

Konečne niečo čo pomáha a je to prírodné

Ako mama dieťaťa s citlivou pokožkou som neustále v pohotovosti, hľadám produkty, ktoré by mu mohli uľaviť od nepríjemného svrbenia a suchosti. Našou poslednou záchranou sa stal Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém od Wooden Spoon.

Jeho príjemná, maslovitá textúra sa na pokožke rozpúšťa ako sen a nezanecháva žiadny mastný film. Hoci má trochu silnejšiu vôňu harmančeka, mojim deťom to vôbec nevadí, ba naopak. Vďaka obsahu koloidných ovsených vločiek sme zaznamenali skutočné zlepšenie – svrbenie a začervenanie pokožky sú po použití výrazne zmiernené.

Pravidelné používanie tohto krému pomohlo obnoviť kožnú bariéru mojich detí a udržať ich pokožku hlboko hydratovanú a zdravú. Prirodzené zloženie krému mi dodáva istotu, že sa o ich pokožku starám s najväčšou možnou opatrnosťou.

Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon, 100ml

Famózna vôňa, našlahaná konzistencia a ešte aj skutočne pomáha!

Krém má prijemnú konzistenciu, ktorá je takmer ako maslo a pri kontakte s pokožkou sa krásne roztopí. Čo ma na ňom najviac potešilo, bola rýchlosť, s ktorou sa vstrebe do pokožky, takže nemusíme čakať dlho, kým sa deti môžu obliecť. Jeho jemná vôňa je upokojujúca, mne úplne sadla, pripomína mi vôňu bielej čokolády.

Už po pár dňoch používania som si všimla, že detská pokožka je menej suchá a viac pružná. Zmiernenie svrbenia vďaka obsahu ovsených vločiek bol pre nás veľký bonus, pretože práve to deti najviac trápilo. Krém sme používali hlavne po kúpeli, ale aj kedykoľvek počas dňa, keď som videla, že je to potrebné. Svojou 100% prírodnou zložkou bol vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku našich detí.

alverde NATURKOSMETIK Denný pleťový krém Natural Expert , 50 ml

Krém

Krém sa rýchlo vstrebáva, ľahko sa roztiera, pleť je po aplikácii hladká a príjemná. Trochu je na škodu, že nemá UV filtre a tiež sa nepoužíva pod makeup, preto som ho používala počas dní bez make-upu alebo večer. Mne osobne chýba aspoň jemná vôňa, krém je úplne bez parfumácie, ale že úplne.

Balea Pleťové sérum Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml

Power Booster

Ďalší produkt s výborným spôsobom aplikácie. Bez dotyku rúk ho ľahko nanesiete na okolie očí, jedno stlačenie úplne postačí pod obe oči. Bez vône, priesvitné sérum, ľahko sa roztiera, ale trocha horšie vstrebáva, na pokožke ostáva pocit napnutia a po zaschnutí sa mierne šúpe, chce to vychytať použité množstvo. Aj keď je bez parfumácie, mne mierne po aplikácii slzili oči.

Balea Očný roll-on Aqua, 15 ml

Aqua

Výborný spôsob aplikácie pomocou guličky na konci tuby, gulička prijemne chladí, sérum sa roztiera ľahko, rýchlo sa vstrebáva. Vrásky stále prítomné, ale po tak krátkej dobe nie je možné čakať viditeľné výsledky.

Mamaleto ruksak a bambusová deka

10 z 10

Ruksak Mamaleto splnil do bodky moje očakávania. Keďže mám málo priestoru pod kočíkom, potrebovala som niečo veľké, priestranné, zároveň aj praktické a vhodné na kočík. Ruksak som si hneď prvý deň pripla na kočík a zorganizovala ho vložením vecí, ktoré stále potrebujem mať pri sebe a to sú plienky, vlhčené utierky, dezinfekčný gél, náhradné oblečenie a osobné veci. Ruksak som už pár krát využila aj na menší nákup, vtedy si ho dávam na plecia.☺️. Zaťažila som ho aj na kočíku a všetko vydržal. Veľmi vďačné na ruksaku sú bočné vrecká na vodu. Ja ich využívam aj na mobil alebo balzam na pery, čo potrebujem mať hneď po ruke. Páči sa aj môjmu 7 ročného synovi, ktorý si tam vždy niečo schová, keď ideme von, či už sladkosť, vodu alebo hračku. Ruksak mi počas celého testovania robil radosť. Má toľko priestoru a priehradiek, že sa našlo miestu aj pre knihu.📖 Termo priehradku sme ešte nevyužili, ale určite oceníme neskôr. Dizajn je jednoduchý, nevtieravý a to mám rada. ☺️. S ruksakom nám prišla aj deka. Deka je ľahučká a príjemná s prijateľnými rozmermi. Počas slnečných dní sme ju využili na prikrytie. Dcérka ľúbi byť pri spaní niečím prikrytá, tak sme ju vyskúšali a vôbec sa pod ňou nepotila. Naopak, keď sme šli naľahko von a večer sa ochladilo, deka dcérku zohriala. Materiál je poddajný a mäkký. Jej rozmery sú praktické, všade sa zmestí, aj do ruksaku Mamaleto (vyskúšané😁). Využila som aj na prikrytie do vajíčka. Je vhodná aj do kočíka pod dieťa.

nikelca  14. apr 2024 Overená recenzia

Pre deti aj dospelých

Keď prišla jar začala som hľadať krém pre deti a ich suché červené ekzémy. Tento ma naozaj očaril a po týždni sa ozaj osvedčil. Ráno aj večer deti samé chodili nech im natriem lakte aby svrbenie prestalo a po týždni už ani neprišli, suché miesta boli preč. Určite ostane u nás ako prvá pomoc 😊.

Balea Telový krém s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml

Telový krém

Telový krém s bambuckým maslom je vytvorený pre kompletnú hydratáciu tela. Môžete ho používať po sprchovaní aj u detí. Pokožku nedráždi, vôňa mne osobne nejak veľmi nesedí. Nevyhovuje mi ani to, že si krém naberáte rukou a tak si môžete zaniesť rôzne baktérie do balenia.