Čo znamená meškajúca menštruácia, ak sú testy negatívne?

Zodpovedané
9. máj 2022

Dobrý deň,

som pol roka po pôrode a menštruáciu som dostala hneď po mesiaci od pôrodu. Stávalo sa, že pár dní meškala, ale teraz mi mešká už 18 dní. Bolí ma podbruško, kríže, je mi zle na zvracanie, točí sa mi hlava ale tehotenské testy sú negatívne.

Čo to môže znamenať?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

všetko to môžu byť príznaky prichádzajúcej menštruácie. Príčina však môže byť tiež objektívna - napr. cysta na vaječníku.

Doporučila by som preto vyhľadať gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník