Genitálny herpes - existujú voľnopredajné antivirotiká?

Zodpovedané
19. jan 2023

Dobrý deň,

mám podozrenie na gen. herpes (pľuzgiere s tekutinou, hnisavé vyrážky s tmavými boľavými chrastami).

Keďže moja gyn. má dovolenku a zastupujúca lekárka ma môže zobrať až buď. týždeň, existuje nejaký spôsob, ako si môžem sama pomôcť?

Nejaké voľnopredajné antivirotiká alebo krém?

Vopred ďakujem.

Dobrý deň,

boraxové kúpele vysušujú a uľavia. Kúpite šumivé tablety v lekárni a lekárnik Vám presne povie ako si ich nariediť.

OnePharma HERPES COMPLEX môžete užívať ako doplnok liečby, na posilnenie imunity - 4 kapsuly/deň.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník