Je nutné po dobratí Clostilbegytu pichnúť aj Ovitrelle?

Zodpovedané
29. okt 2021

Dobrý deň,

dnes som bola na vyšetrení - 3. deň cyklu. Výsledky mám v poriadku a aj manželov spermiogram je ok. O bábo sa snažíme 3 mesiace. Doktor mi dnes predpísal Clostilbegyt na 5 dní 1 tabletku denne. Na kontrolu idem budúci štvrtok.

Keď sa berie Clostilbegyt, tak potom ako dorastie folikul treba pichnúť aj Ovitrelle, alebo praskne sám?

Môžem si dať na oslave pohár vína, keď som užila tabletku Clostilbegyt?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolo by vhodné pri zrelom náleze podať Ovitrelle. Váš lekár na základe kontrolného vyšetrenia zváži či Vám ho predpíše.

Pohár vína si kľudne môžete dať.

Držím palce!

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník