Je táto hodnota hCG v poriadku?

Zodpovedané
6. dec 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať - poslednú menštruáciu som mala 30. 10. 2022, ovuláciu predpokladám, že som mala 13. 11. 2022 aj s pohlavným stykom. 30. 11. 2022 som bola na hCG testoch z dôvodu, že pred 5 rokmi som už mala jedno mimomaternicové tehotenstvo. HCG mi 30. 11. 2022 vyšlo na 180 a podľa sestričky je to pozit. ale dosť nízke. Doktor sa k tomu nevyjadril, mám ísť znovu v pondelok na odber aj sono. Sono mi robil aj 30. 11. 2022, jasné, nič ešte nebolo vidno ale maternica vyzerá nádejne.

Čo vravíte na to hCG?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

podľa mňa je dobrým základom, že je pozitívne. Už sa iba uvidí akým smerom sa to uberie.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník